دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، دقایقی پیش بازی بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا با دو گل به سود کهکشانی ها به پایان رسید تا شاگردان زین الدین زیدان جایگاه خود را در صدرجدول پس بگیرند.

 

بازی امشب نیز مانند همه رقابت های الکلاسیکو با برخی حواشی همراه بود. در دقیقه ۱۹ بازی و نزدیک محوطه جریمه رئال جوردی آلبا و دنی کارواخال روی یک صحنه با یکدیگر درگیر شدند که داور بازی و هر دو آنها کارت زرد نشان داد.

 

در دقیقه ۳۴ اما یک صحنه جنجالی رخ داد و در حالی که فدریکو والورده قصد داشت از منطقه راست زمین فراری انجام دهد با جوردی آلبا برخورد کرد اما متئو لاهوز هیچ خطایی تشخیص نداد. بازیکنان رئال بعد از این صحنه معترض بودند و اعتقاد داشتند که داور باید کارت زرد دوم را به مدافع بارسا نشان دهد و او را از زمین اخراج کند. همچنین کارشناس داوری آاس نیز تایید کرده که آلبا باید از زمین مسابقه اخراج می‌شد. اگر چه کارشناس مارکا نظر متفاوتی دارد و معتقد است که هیچ خطایی روی والورده انجام نشده است.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.