دانلود سریال یاغی

مهاجم فرانسوی چلسی در نقل و انتقالات زمستانی تا آستانه جدایی از این تیم و پیوستن به اینتر پیش رفت اما نهایتاً عدم موفقیت تیم لندنی در جذب جانشین برای او باعث شد که این بازیکن در استمفوردبریج ماندگار شود.

 

با وجود منتفی شدن جدایی ژیرو از چلسی در ژانویه اما باز هم شایعاتی درباره احتمال جدایی او در تابستان به گوش می‌رسید اما این ستاره فرانسوی نهایتاً قرارداد خود را با آبی‌های لندن تمدید کرد؛ موضوعی که به نظر می رسد وضعیت‌پیچیده ایجاد شده به وسیله ویروس کرونا در آن نقش مهمی را ایفا کرده است.

 

 

 

 

ژیرو حالا در مصاحبه ای پیرامون ماندن در چلسی می‌گوید: من فرصت هایی که داشتم را بررسی کردم و تصمیم گرفتم به اعتمادی که سرمربی تیم به من داشته پاسخ بدهم. باشگاه نیز به من این فرصت را داد که ادامه فوتبال خود را در چلسی پشت سر بگذارم. من نیز فورا آن را پذیرفتم چرا که به آن علاقه‌مند بودم. من می‌خواهم با چلسی برنده جام های زیادی شوم و همچنین به سرمربی نشان دهم که می تواند روی من حساب کند.

 

از طرف دیگر شیوع ویروس کرونا و قرنطینه باعث شد که من با ایده جابجایی از انگلیس و تعویض مکان زندگی خودم و خانواده ام احساس راحتی نکنم. کیفیت زندگی در اینجا واقعا عالی است حالا بیش از هر زمان دیگری به خانواده ام فکر می کنم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.