به گزارش “مجله ایما”، عبدالله ویسی، در شرایطی که امیدوار بود تیمش به اولین برد در دوران هدایتش دست یابد، در لحظات پایانی به تساوی رضایت داد.

در ابتدای نشست خبری، حبیب افتخاری، مدیررسانه‌ای تیم پیکان از شرایط برگزاری بازی انتقاد کرد و گفت: با اعلام مسوولان این بازی باید بدون حضور هواداران برگزار می شد اما چند نفر در استادیوم حضور یافتند. سعی داشتند تمرکز تیم ما را برهم بزنند. از ما که گذشت اما اگر قرار است در دیدارهای بعدی هم بازی ها بدون تماشاگر باشد، افرادی را در سکوها به عنوان نفرات فنی و بوقچی و … قرار ندهند که با الفاظ عجیب خود که زیبنده نیست شرایط را عجیب کنند.

در ادامه عبدالله ویسی درباره بازی گفت: همانطور که پیش بینی کرده بودیم یک بازی سخت و نفس گیر برای تیم ما بود. در استادیومی بازی کردیم که حریف باخت نداشت. در نیمه اول موقعیت های خوبی داشتیم. در نهایت به گل رسیدیم و انتظار داشتیم که بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند. در بازی قبلی به دنبال یک امتیاز بودیم که نشد ولی در این بازی به سه امتیاز هم رسیدیم و تیم حریف به دنبال گل تساوی بود که در نهایت به آن رسید. بازی خوبی بود و امیدوارم نباختن تیم ما از این بازی شروع شود.

سرمربی پیکان درباره عدم حضور هواداران گفت: واقعا زیبنده نیست. ولی چاره ای نیست و با این اتفاقاتی که افتاده و این بیماری باید رعایت شود. اگر اتفاقات ناگوار در جامعه می افتد باید همه بسیج شوند برای ریشه کن کردن آن. ببینید الان بازی های والیبال که بازیکنان کمترین تماس را با هم دارند لغو شده اما بازی های فوتبال نه. ما می توانیم ادعا کنیم که بازی شود با توجه به اینکه تماشاگر نداریم اما باید هر چه صلاح است انجام شود.

ویسی در واکنش به اینکه شاگردانش بازی خشنی را به نمایش می گذاشتند گفت: بارها بارها تیم ما جلو افتاد و من گفتم بچه ها را بیاورید سریعا بیرون. امکان ندارد دنبال ضدفوتبال باشیم. اگر نگاه کنید ما فقط یک اخطار گرفتیم و اگر خشن بودیم باید کارت بیشتر می گرفتیم.

 

وی ادامه داد: چون با تعصب به نفت مسجد نگاه می کنید این ادعا را دارید.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.