دانلود سریال یاغی

“”، وینیسیوس جونیور در دو فصل اخیر یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید بوده و علیرغم جوانی عملکرد قابل قبولی در این تیم ایفا کرده است. ستاره برزیلی مدعی شد کریم بنزما بزرگ ترین حامی او در روزهای حضور در برنابئو بوده و او همچنین خاطره ای جالب از بنزما در دربی مادرید عنوان کرد.

 

 

وینیسیوس جونیور گفت: “بی تردید کریم بنزما بیشترین بازیکنی بوده که در رئال مادرید از من حمایت کرده است. بنزما از همان روز اول به من کمک کرده  و در مورد اینکه چگونه بهترین تصمیم را بگیرم، من را نصیحت کرده است.

 

هر وقت ما کنار یکدیگر بازی می کنیم، بنزما به من می گوید که آرام و متمرکز بمانم. در دربی مقابل اتلتیکو مادرید من توپ را از دست دادم و در ادامه دروازه ما باز شد. بنزما در مورد تعویض پست در میدان برای چند دقیقه با من صحبت کرد تا من بتوانم کمتر توپ را دریافت کرده و اعتماد به نفس خود را دوباره به دست بیاورم تا بتوانم دوباره به جریان بازی بازگردم. کریم بنزما بازیکنی باتجربه بوده و اکنون بیش از یک دهه است در رئال مادرید حضور دارد، بنابراین آموختن از او یک امتیاز محسوب می شود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.