دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”،  بعد از پیروزی 2-0 رئال مادرید در ال‌کلاسیکوی دیشب جرارد پیکه مدافع بارسلونا به انتقاد از سبک بازی رئال مادرید پرداخته و مدعی شد این رئال بدترین رئالی بوده که او در ال‌کلاسیکوها دیده است. سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید اما انتقادهای پیکه را بی‌جواب نگذاشت و در پاسخ او گفت او با کمال میل حاضر است به همی بدی‌ای که پیکه می‌گوید در همه ال‌کلاسیکوها پیروز شود.

 

 

رئال دیشب در خانه خود برنابئو با دو گل وینیسیوس جونیور و ماریانو در نیمه دوم موفق شد بارسا را 2-0 شکست داده و صدرنشین جدول لالیگا شود. مدافع بارسلونا جرارد پیکه اما در پایان بازی از عملکرد رئال انتقاد کرد و گفت عملکرد رئال به خصوص در نیمه اول بدترین رئالی بوده که او تا حالا در برنابئو با آن مواجه شده است.

 

سرخیو راموس در پاسخ به صحبتهای پیکه گفت:” نظر همه محترم است. ولی من حاضرم رئال در نیمه اول همه ال‌کلاسیکوها به همان بدی‌ای که او می‌گوید بازی کند ولی پیروز شود”.

 

 

کاپیتان رئال در ادامه صحبتهایش گفت:” در این بازی رویکردها متفاوت بود. ما در نیمه اول توپ را رها کردیم و در نیمه دوم تصمیم گرفتیم که با حفظ مالکیت توپ به بارسا فشار بیاوریم. آنها در نیمه دوم به اندازه کافی سرحال  نبودند و ما کم کم شروع به خلق فرصتهای گلزنی کردیم”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.