به گزارش “مجله ایما”، بعد از ناکامی بزرگ تیم ملی آلمان در رقابت های جام جهانی 2018 بود که یوواخیم لوو در تصمیمی غیرمنتظره اعلام کرد دیگر از توماس مولر، ژروم بواتنگ و مت هوملس در ترکیب تیمش دعوت نخواهد کرد. عملکرد خوب توماس مولر در ماه های اخیز در ترکیب بایرن مونیخ، باعث بروز شایعاتی در مورد احتمال بازگشت این بازیکن به ترکیب شده است، اما یوواخیم لوو احتمال رخ دادن این اتفاق را پایین توصیف کرده و توماس مولر نیز بعد از دیدار امشب بایرن مقابل لایپزیش، مدعی شد علاقه ای به بازگشت به اردوی مانشافت ندارد.

 

 

یوواخیم لوو در مورد رقم خوردن این احتمال گفته بود: “دعوت از توماس مولر در صورت آماده بودن بازیکنان جوان تر بسیار کم است. این بازیکنان در حال حاضر شایسته چنین شانسی هستند و من قصد دارم با همین بازیکنان جوان به مسیرم ادامه دهم.”

 

توماس مولر نیز در پاسخ به اظهارات یوواخیم لوو گفت: “من علاقه ای به حضور در این دوره رقابت های قهرمانی اروپا ندارم. من فقط به نشان بایرن مونیخ علاقه داشته و می خواهم در این فصل عناوین زیادی، ترجیحا هر سه عنوان قهرمانی را کسب کنم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.