دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در دیدار ماقبل پایانی هفته بیست و هشتم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم شارلروا که علی قلی‌زاده را مثل دیدار اخیرش و کاوه رضایی را برخلاف هفته قبل در ترکیب ابتدایی و در خط حمله داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه استاد دو پایس به مصاف استاندارد لیژ رده پنجمی رفت.

 

دوریان دِسولیل در دقیقه ۳۲ با ضربه ایستگاهی تماشایی گل اول بازی را برای شارلروا به ثمر رساند و یاران قلی‌زاده و رضایی با برتری یک بر صفر مقابل استاندارد لیژ به رختکن رفتند.

 

علی قلی‌زاده که یکی از ستاره‌های این فصل شارلروا بوده، در دقیقه ۵۷ پاس در عمق خوبی به نیکولسون داد تا او در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و با یک ضربه نرم گل دوم این تیم را به ثمر رساند.

 

در ادامه شارلروا موفق شد برتری ۲ بر صفر مقابل استاندارد لیژ را حفظ کند تا برخلاف دو هفته گذشته که یک مساوی و یک شکست داشت، به پیروزی دست یابد، ۵۱ امتیازی شود و در رده سوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک قرار بگیرد.

 

علی قلی‌زاده، ملی پوش ایرانی شارلروا که حضور ۸۱ دقیقه‌ای مقابل استاندارد لیژ داشت و به‌عنوان نخستین تعویضی تیمش از ترکیب خارج شد، توانست ششمین پاس گل فصل خود را بدهد تا در جایگاه چهارم برترین پاسورهای ژوپیر لیگ بایستد.

 

کاوه رضایی، دیگر ستاره ایرانی شارلروا هم امشب حضور کامل در ترکیب تیمش برابر استاندارد لیژ داشت و بیستمین بازی فصل خود را انجام داد؛ رضایی در حال حاضر با ۱۱ گل در رده سوم جدول برترین گلزنان قرار دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.