به گزارش “مجله ایما”، کادر فنی تیم ملی جوانان تا پایان بازی های مقدماتی جام ملتها با فدراسیون فوتبال قرارداد داشت و قرار بود به بهانه جام ملت ها و هم چنین مقدماتی جام جهانی قراردادهای جدیدی با اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان منعقد شود که این اتفاق صورت نگرفته بود. این در حالی است که دور جدید تمرینات تیم ملی جوانان دو سه ماهی است که آغاز شده.

 

جام ملت های آسیا و انتخابی جام جهانی پاییز آینده در تاشکند و با حضور 16 تیم برگزار می شود و چهار تیم برتر راهی جام جهانی زیر 20 سال خواهند شد. نکته جالب اینکه کادر فنی تیم ملی جوانان با وجود صعود به مرحله نهایی جام ملت ها ریالی از قراردادهای قبلی خود را دریافت نکردند و به همین بهانه پاداشی به حساب آنها منظور نشد. به دلیل تحریم های اعمال شده از سوی خزانه داری آمریکا فدراسیون فوتبال نتوانسته کمک های فیفا را دریافت کند و به همین بهانه دچار مشکلات مالی عدیده ای شده است و با وجود پرداخت دستمزد ویلموتس دستمزد مربیان ایرانی تیم های ملی را پرداخت نکرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.