مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” به تازگی گرام سونس کاپیتان و سرمربی سابق لیورپول اعلام کرد که پوگبا از زمان بازگشت به الدترافورد در سال 2016 نتوانست انتظارات را برآورده کند و پایین تر از حد انتظار ظاهر شد, صحبت هایی که به مذاق ستاره فرانسوی خوش نیامد و در پاسخ اعلام کرد که اصلا سونس را نمی شناسد. در این بین فاولر معتقد است که پوگبا می تواند از انتقادها برای بهتر کردن بازی اش استفاده کند و پاسخ منتقدان را در زمین بدهد.

او به میرر گفت:” گرام سونس یکی از بهترین هافبک های تاریخ است. او همچنین یک مربی خیلی خوب بود و اکنون هم یک کارشناس تلویزیونی مورد احترام است. وقتی نظر او را در مورد چیزی بخواهید او از گفتن آنچه که فکر می کند نمی ترسد و هرچیزی که او می بیند از طریق چشم هایی است که در شش دهه گذشته شاهد همه چیزها در فوتبال بوده است.

 

 

بنابراین اگر کسی شایستگی صحبت در مورد پوگبا داشته باشد و بداند که او برای تبدیل شدن به یک بازیکن بهتر باید چه کاری انجام بدهد او سونس است. توصیه من به پل این است که به آنچه در موردش گفته می شود گوش کند و سپس از خودش سوال کند که آیا نکته ای در این حرف وجود دارد. شاید به خاطر آن انتقاد به بازیکن بهتری تبدیل شود.

من ناراحت شدم که شنیدم هافبک منچستریونایتد در مورد مربی سابفم گفت که حتی نمی داند این اسکاتلندی پر حرف چه کسی است. حتی اگر نداند که او کیست شاید بهتر باشد که کمی در مورد آن پرس و جو کند. او متوجه می شود که این مرد 5 قهرمانی در لیگ و سه قهرمانی در اروپا با لیورپول به دست آورده است.

می دانم شنیدن انتقاد از رسانه ها چه حسی دارد. نباید آن را شخصی در نظر گرفت اما تجربه بدی است وقتی کسی مقابل میلیون ها نفر از شما انتقاد می کند. من به پوگبا اطمینان می دهم که وقتی گرام عملکرد او را در تلویزیون ارزیابی کرد این کار را با چشمانی محاسبه گر و با خونسردی انجام داد.”

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.