دانلود سریال یاغی

“”، افشین پیروانی درباره مربیگری کریم باقری در تیم ملی گفت: باید بگویم که کریم باقری از بزرگان تاریخ فوتبال پرسپولیس است و حالا او به عنوان مربی به تیم ملی اضافه شده است. به هر حال بحث ملی همیشه یک بحث جداست و وقتی صحبت از تیم ملی و پرچم کشور به میان می‌آید این افتخاری برای هر کسی است که بتواند در تیم ملی خدمت کند.

 

او افزود: سرمربی تیم ملی از آقای باقری دعوت کرد که به تیم ملی برود و این دیگر حرف ازعرق ملی است. یک زمانی که آقای باقری فوتبال بازی می‌کرد به عنوان بازیکن به تیم ملی دعوت می‌شد و الان به عنوان مربی به تیم ملی دعوت می‌شود چرا که هر زمان تیم ملی اردو داشته باشد و او هم همراه با ملی‌پوشان پرسپولیس به تیم ملی می‌رود و هر زمان که تیم ملی اردو یا بازی نداشته باشد آقای باقری به کارش در پرسپولیس ادامه خواهد داد تا به قهرمانی‌های پرسپولیس کمک کند. خیال هواداران از این مسئله راحت باشد که آقا کریم کنار ما خواهد بود.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.