“” در روزهای اخیر شیوع ویروس کرونا در قاره اروپا قربانیان بسیاری گرفته و کشور ایتالیا تبدیل به مرکز شیوع این ویروس کشنده در قاره سبز شده است.

 

اما باشگاه میلان امروز برای روحیه دادن به هوادارانش و مردم ایتالیا از تصویر نوشته ای که روی یک بالکن در خانه ای در این شهر بوده استفاده کرده است. در این تصویر آمده: “همه چیز درست خواهد شد بعد از استانبول آتن بود.”

 

در واقع این نوشته به اتفاقاتی دراماتیکی که در دهه قبل میلادی برای روسونری رقم خورد اشاره دارد. در فینال لیگ قهرمانان در سال 2005 میلان در حالیکه در پایان نیمه اول با سه گل از لیورپول پیش بود در نیمه دوم و در دقایق کوتاهی سه بار دروازه اش را باز شده دید و در نهایت در ضربات پنالتی و در عین ناباوری مغلوب حریف شد تا فرصت فتح لیگ قهرمانان را از دست بدهد. اما دو سال بعد و این بار در آتن موعد انتقام فرا رسیده و میلان موفق شد با دبل پیپو اینزاگی لیورپول را در فینال لیگ قهرمانان مغلوب کند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.