“” بعد از شیوع و گسترده شدن ویروس کرونا در کشور های اروپایی همه دولت ها مردم کشورشان ترغیب می کنند که در خانه بمانند تا این ویروس هرچه سریع تر ریشه کن شود.

 

با تعطیلی رقابت‌های فوتبال در سطح اروپا حالا فوتبالیست ها نیز خانه نشین شده اند؛ موضوعی که باعث شده بسیاری از آنها با تشکیل چالشی طرفداران شان را برای ماندن در خانه تشویق کنند. این چالش که روپایی زدن با دستمال کاغذی را شامل می‌شود در چند روز گذشته توسط ستاره‌هایی نظیر وینیسیوس جونیور لیونل مسی دنی آلوس و غیره مشاهده شده است. آنها در حالی که مشغول روپایی زدن با دستمال کاغذی هستند ویدئوهای را در صفحات مجازی منتشر کرده اند.

 

 

 

 

اسطوره فوتسال برزیل و یکی از بهترین‌های تاریخ در این رشته اما این چالش را مسخره تلقی می کند. فالکائو در این باره گفت: ” این مسخره است. من فکر می‌کنم که ما می‌توانیم در این رابطه آموزنده تر عمل کنیم و و تمرکز موضوع را با چیزهای کم اهمیت تغییر ندهیم.”

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.