دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، ولید الفراج ورزشی نویس فوتبال عربستان در حساب توئیتر خود در این خصوص نوشت: غیر منطقی است که اکنون درباره چگونگی پایان یافتن مسابقات لیگ برتر و جام حذفی عربستان بخواهیم نظر بدهیم چرا که ما اکنون در ابتدای این تعطیلی هستیم و نمی‌توان تصمیم عجولانه گرفت.

 

وی همچنین افزود: تصمیم اکنون تنها ورزشی نیست و حداقل دو هفته نیاز داریم تا شرایط درمانی را بسنجیم و تعداد مبتلایان به کرونا را بدانیم و سپس منتظر رای کمیته برگزاری مسابقات باشیم، به نظر من هیچ مسابقات و فعالیتی قبل از آپریل انجام نخواهد گرفت.

 

ولید الفراج پیش از تعطیلی مسابقات  در پیامی که در صفحه مجازی خود منتشر کرده بود،  با حمله به کسانی که خواستار تعلیق لیگ عربستان هستند ، تأکید کرده بود که این یک فرصت طلبی غیراخلاقی است. فرج در ویدئویی که در حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرده گفت: “به دور از تمایلات و تعصبات ورزشی ، آیا فکر نمی کنید که فقط صحبت در مورد متوقف کردن مسابقات حال حاضر یک فرصت طلبی غیراخلاقی باشد؟”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.