دانلود سریال یاغی

و به نقل از استادالدوحه انتشار عکس هایی از جشن قهرمانی سه گانه بارسا در فصل 2014/2015 در رسانه های مختلف دیده می شود که ژاوی درحال سیلی زدن به نیمار ستاره برزیلی آن زمان بارسلونا است.

در حالی که بازیکنان بارسلونا با کسب عنوان قهرمانی لالیگا جام حذفی و لیگ قهرمانان اروچا سوار براتوبوس رو باز بوده و با هوادانشان در حال شادی بودند ژاوی ناگهان انگار نیمار را هول داده و به او سیلی زد. ژاوی مربی السد و کاپیتان وقت بارسلونا بعدا فاش کرد که نیمار سعی داشت به شوخی او را از بالای اتوبوس به پایین بکشد اما ژاوی قبول نکرد و با یک سیلی از او خواست تا تمرکزش روی شادی با هواداران باشد.

ژاوی در این رابطه گفت: من میخواهم بازیکنان همیشه به هواداران احترام بگذارند این جشن ها متعلق به هواداران است. بله ما می توانیم شوخی کنیم اما در زمان مناسب و نباید فرصتی که برای تشکر از هوادارانمان داریم را از دست بدهیم. بعد از جشن بازیکنان هرکاری که دوست دارد انجام می دهند.

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.