دانلود سریال یاغی

ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی تابستان گذشته با انتقالی 126 میلیون یورویی از بنفیکا راهی اتلتیکو شد و گران ترین بازیکن باشگاه لقب گرفت.

ژوائو 20 ساله اما شروع خوبی در این باشگاه نداشته و پس از 28 بازی تنها موفق به زدن شش گل شده است. این در حالی است که او فصل گذشته در بنفیکا و در 43 بازی 20 گل به ثمر رسانده بود. ژوائو در بسیاری از بازی های مهم نیز با تصمیم دیگو سیمئونه روی نیمکت نشسته است.

 

 

 

 

نونو گومژ بازیکن سابق تیم ملی پرتغال در گفت و گو با Stats Perform News و در مورد ژوائو گفت:« ژوائو فلیکس بازیکنی است که او را تحسین می‌کنم و از نظر من قابل قیاس با برناردو سیلواست. آن‌ها از لحاظ استعداد به یکدیگر نزدیکند. شروع ژوائو در اتلتیکو بسیار خوب بود و در بازی های پیش فصل عالی کار کرد. گل های زیادی زد ولی مصدومیت و دوری چند هفته ای مانع روند خوب او شد. ژوائو می تواند از اتفاقات این فصل درس بگیرد و با افزایش تجربه فصل بعد به بازیکنی بهتر و کلیدی تر تبدیل شود.»

گومز در ادامه گفت:« نگاه ژوائو همیشه رو به دروازه است و حرکت هافبک ها را زیر نظر  دارد و به لطف توصیه های دیه گو سیمئونه در منطقه خوبی از زمین هم جاگیری می کند. او چیزهایی از سیمئونه یاد گرفته که قبلا در مورد آنها شناخت نداشت. برای مثال در بنفیکا او عادت به فوتبال هجومی داشت ولی در اتلتیکو حالا فوتبال دفاعی را هم یاد گرفته و این در ادامه کاملا به سودش خواهد شد. کار و تمرین زیر نظر سیمئونه ژوائو را به بازیکنی بهتر بدل خواهد کرد.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.