مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” کمیته عالی مرجع مسئولیت واگذاری پروژه های زیربنایی لازم برای میزبانی کشور قطر در جام جهانی 2022 فیفا تأیید کرد که تمام اقدامات لازم را برای محافظت از کارگران مطابق با اقدامات پیشگیرانه مصوب وزارت سلامتی برای محافظت در برابر کرونا ویروس انجام می‌شود.

 

این کمیته روز گذشته در بیانیه ای گفت: “ما از کلینیک های پزشکی واقع در کلیه اماکن ساختمانی و اسکان کارگران استفاده کرده‌ایم و همچنین جلسات آموزشی دراقامتگاه ها با هدف گسترش آگاهی در بین کارگران در مورد اهمیت پیشگیری از ویروس و اندازه گیری برگزار شده است. درجه حرارت برای هر کارگر دو بار در روز و توزیع ماسک و مواد استریل به کارگران در کلیه پروژه های کمیته عالی انجام شده و در صورت عدم وجود تعداد کافی ماسک به کارگران توصیه می شود از روسری یا پارچه شخصی استفاده کنند که مراحل استریلیزاسیون با استفاده از ماشین لباسشویی جداگانه برای تمیز کردن این روسری‌ها انجام می شود.

 

همچنین در این بیانیه نوشته شده است: از بازدیدهای غیر ضروری از قسمت‌های مختلف پروژه های کمیته عالی جلوگیری شده است از اختصاص اتاق های قرنطینه در کلیه اماکن ساختمانی و اسکان گرفته تا الزام رعایت نکات توسط تمامی کارگران مطابق با دستورالعمل وزارت بهداشت.

 

همچنین  کارگرانی که از بیماری های مزمن رنج می برند و یا اینکه بالای 55 سال دارند نیز از مراجعه به سایت های کاری نهی شده و به آن‌ها مرخصی اجباری داده‌شده است زیرا بیشتر در معرض خطر ابتلا با ویروس هستند. همچنین به طور مرتب به مراحل پخت و پز برای کارگران مجموعه سر زده می شود و کمیته‌ای در این خصوص حضور دارد و همچنین لیست غذاهایی که بدن را در برابر ویروس ضعیف تر می‌کنند نیز داده شده که مورد استفاده قرار نگیرد.

موضوعات
همچنین ببینید
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.