دانلود سریال یاغی

تیاگو هنوز برای تمدید قرارداد با بایرن مونیخ به توافق نرسیده و در مورد آینده تردید دارد. علیرغم شرایط خوب در آلمان این هافبک خلاق به دنبال بازگشت به اسپانیا و زنگی دوباره در ایالت کاتالونیاست و به همین دلیل هنوز به مدیران بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد پاسخ مثبت نداده است.

 

 

تیاگو و همسرش علاقمندند فرزندانشان در سرزمین مادری و شهر بارسلون به مدرسه بروند و به همین دلیل در فکر بازگشت به بارسلونا هستند. اما نشریه کیکر مدعی شد علیرغم شرایط دشوار مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا بایرن مونیخ حاضر نیست با قیمتی کمتر از 60 میلیون یورو برای فروش تیاگو مذاکره کند و هدفش توافق با بارسلونا با رقمی بین 60 تا 80 میلیون یورو است.

 

بارسلونا از نظر مالی در شرایط دشواری قرار دارد و اخیرا دوباره از بازیکنانش خواسته از دریافت بخشی از دستمزدشان صرف نظر کنند. همچنین آنها در تلاش برای جذب لائوتارو مارتینز مهاجم 22 ساله اینتر هستند و باشگاه ایتالیایی با رقمی کمتر از 90 میلیون یورو حاضر به فروش لائوتارو نخواهد شد. بدین ترتیب بعید به نظر می رسد بارسلونا شانسی برای خرید تیاگو داشته باشد و بازگشت او به خانه منتفی است. تیاگو در تابستان سال 2013 و به عنوان اولین خرید پپ گواردیولا از بارسا راهی مونیخ شد و هانسی فلیک علاقه زیادی به حفظ این بازیکن دارد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.