به گزارش “مجله ایما”، کای هاورتس، پدیده 20ساله فوتبال آلمان و باشگاه بایر لورکوزن مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته و مربی او در این باشگاه می‌گوید لورکوزن قادر به نگهداشتن این ستاره جوان نیست و او در تابستان آتی این تیم را ترک خواهد کرد.

 

با اینحال سرمربی لورکوزن می‌گوید این باشگاه قصد ندارد او را به بهایی کم از دست بدهد و برای واگذاری‌اش دست کم 100 میلیون یورو طلب خواهد کرد.

 

 

هاورتس 20ساله که تربیت شده سیستم جوان باشگاه لورکوزن است در اکتبر 2016 اولین بازی خود برای تیم بزرگسالان باشگاه انجام داد و خیلی سریع به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شد. او تا این لحظه برای لورکوزن 139 بازی انجام داده است.

 

سرمربی لورکوزن درباره آینده ستاره جوان تیمش گفت:” کای هاورتس 20 ساله است ولی چهار فصل است که در بوندس‌لیگا بازی می‌کند. این خودش خیلی چیزها را مشخص می‌کند. در آلمان همه او را یک اعجوبه می‌دانند”.

 

بوش در ادامه صحبتهایش درباره هاورتس و آینده‌اش گفت:” ما تابستان پارسال دوست او یولیان برانت را به بوروسیا دورتموند فروختیم ولی چیزی نگذشت که هاورتس حتی از او هم بیشتر درخشید و بیشتر مورد توجه قرار گرفت. تابستان آینده هیچکس نمی‌تواند او را اینجا نگه دارد. حتما شاهد یک انتقال 100 میلیون یورویی خواهیم بود. بله، حتی بیشتر از 100 میلیون یورو”.

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.