به گزارش “مجله ایما”، در حالی که تعداد چشمگیری از لیگ‌های آسیایی و اروپایی بخاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده و لژیونرهای ایرانی نیز به خاطر تعلیق بازی‌های باشگاه‌های خود نمی‌توانستند در این روزها به میدان بروند، لیگ آذربایجان تا یک هفته قبل درگیر برگزاری مسابقات بود.

 

در حال حاضر سه بازیکن مطرح ایرانی در لیگ برتر آذربایجان به میدان می‌روند که سامان نریمان‌جهان در باشگاه نفتچی باکو و همچنین پیمان بابایی و مهدی شریفی در سومقایت عضویت دارند، اما آنها به خاطر تعلیق بازی تیم‌های خود فعلا نمی‌توانند به میدان بروند و شرایط مشابهی با بازیکنان داخلی دارند.

 

طبق برنامه قبلی قرار بود طی دو روز اخیر رقابت‌های هفته بیست و یکم و در روزهای دوم و سوم فروردین‌ماه ۹۹ ، مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر آذربایجان برگزار شود، اما به دلیل اعلام فدراسیون فوتبال این کشور مبنی بر تعطیلی مسابقات به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، بازی‌های این دو هفته برگزار نخواهد شد.

 

البته شیوع ویروس کرونا در آذربایجان چندان جدی نشده، اما فدراسیون فوتبال این کشور تصمیم گرفت مسابقات لیگ برتری را لغو کند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.