دانلود سریال یاغی

“”، در شرایطی که گسترش ویروس کرونا موجب تعطیلی بسیاری از لیگ‌های معتبر اروپایی در روزهای گذشته شد، لیگ برتر روسیه برنامه عادی خود را طی می‌کرد و به غیر از اعلام شدن برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاگران، مشکل خاصی در این کشور وجود نداشت.

 

اما امروز فدراسیون فوتبال روسیه به طور رسمی اعلام کرد در جلسه‌ای که با حضور مسؤولان باشگاه‌ها داشتند، تصمیم بر این گرفته شد تا رقابت‌های لیگ برتر این کشور تا دهم آپریل(روز جمعه، بیست و دوم فروردین‌ماه ۹۹) به طور موقت و برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شود.

 

تعطیلی ۲۵ روزه لیگ برتر روسیه در حالی بطور رسمی اعلام شده که بعد از آن قرار نیست بازی‌ها در آن مقطع از سر گرفته شود و مسؤولان باشگاه‌ها و فدراسیون روسیه بنا را بر این گذاشتند تا اگر ویروس کرونا از بین رفت، مجددا جلسه‌ای برگزار کرده و در این باره تصمیم‌گیری نهایی را انجام دهند.

 

تعطیلی لیگ برتر روسیه در حالی اتفاق افتاده که تا شب گذشته تست کرونا ۹۳ نفر در این کشور مثبت اعلام شده و همین موضوع توقف مسابقات این کشور را به همراه داشته است.

 

 

اما این وقفه بدموقع بدون تردید به سود سردار آزمون، ستاره ایرانیِ تیم صدرنشین زنیت سنت‌پترزبورگ نخواهد بود؛ چراکه او بعد از وقفه سه ماهه لیگ برتر روسیه و بعد از گذشت دو هفته، به تازگی از بند مصدومیت بطور کامل خارج شده و در دیدار اخیرشان با زدن ۳ گل و دادن یک پاس گل توانسته بود نمایش موثری داشته باشد.

 

آزمون که در حال حاضر در رده سوم جدول برترین گلزنان لیگ برتر روسیه است، در دیدار مقابل اورال هت‌تریک کرد و امیدوار بود در مسابقه پیش روی زنیت سنت‌پترزبورگ در هفته بیست و سوم این عملکرد را تکرار کند که تعطیلی مسابقات این اجازه را به او و یکه‌تازی تیمش در صدر جدول نداد.

 

با این وجود زنیت سنت‌پترزبورگ امروز تمرینات‌اش را دنبال کرده و سردار آزمون نیز با آمادگی در تمرین تیمش حضور داشته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.