به گزارش “مجله ایما” روز گذشته اولین مرحله از کمک‌ علی کریمی برای مبارزه با ویروس کرونا به گیلان رسید. موضوعی که با پیگیری‌های مجتبی پوربخش انجام شده و بخشی از مایحتاج گیلانی‌ها را بر طرف می‌کند.

 

ماسک N95، دستکش، لباس، کلاه و محلول‌های ضد عفونی از جمله وسایلی است که روز گذشته به رشت رسید و قرار است در سطح استان بنا به احتیاج پخش شود. گیلان بعد از قم دومین استانی است که از لحاظ شیوع ویروس کرونا در وضعیت بحرانی قرار دارد و کمبود وسایل باعث شده تا علی کریمی دست به انجام این کار بزند.

 

هم‌چنین قرار است پارت دوم این کمک‌های امروز به رشت ارسال شود. مرحله‌ای که باز هم اجناسی مثل ماسک، دستکش و محلول را در برمی‌گیرد. 

 

بیمارستان‌ها و‌ مراکز درمانی در سطح استان اولویت برای پخش این اجناس هستند و بعد از آن مناطق شهری که کمتر مورد توجه قرار گرفته و مردم آن منطقه وسایل بهداشتی کمتری داشته‌اند در اولیت بعدی قرار می‌گیرد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.