دانلود سریال یاغی

حسین ماهینی که در نقل و انتقالات زمستانی راهی نساجی مازندران شد اکنون با اشاره به قانون 5 تعویض در جریان فوتبال با توجه به شرایط ویروس کرونا به ماجرای دوران بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس کنایه زده است.

 

پرسپولیس لیگ هفدهم را در شرایطی به پایان رساند که محرومیت نقل و انتقالاتی و جدایی چند ستاره این تیم باعث شد تا برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی وقت این تیم مشکل زیادی برای چینش بازیکنان داشته باشد و در بیشتر بازی‌ها هم مصدومیت و محرومیت بازیکنان کار را برای سرخ‌ها سخت تر کند.

 

اکنون با ارائه قانون 5 تعویض در فوتبال با توجه به شرایط کرونا و حفظ سلامت بازیکنان حسین ماهینی با اشاره به آن دوران کنایه جالبی زده و گفته خوب شد که ماجرای کرونا در زمان محرومیت نقل و انتقالاتی آنها نبوده وگرنه مجبور به سود بردن از زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو که در کادرفنی این تیم حضور داشتند می‌شدند.

 

پرسپولیس البته در اتفاقی جالب در آن مقطع و علیرغم این مشکلات بزرگ به قهرمانی دوباره لیگ دست یافت و در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور یافت.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.