مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” با وجود تمام تمهیدات برای مهار شیوع کروناویروس در قطر سرانجام این کشور کوچک حاشیه خلیج فارس نیز تصمیم به تعطیلی رقابت های باشگاهی و اجتماعات گرفت. با این تصمیم باشگاه برای مربیان و بازیکنان خود قرنطینه در منزل را تجویز کردند تا ستاره های گران قیمت از تمرینات گروهی دور باشند.
در شرایطی که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ستارگان سخت در پی اتمام رقابت های این فصل با کنترل بحران کروناویروس هستند با هماهنگی به عمل آمده از سوی باشگاه ها ابلاغیه جدیدی برای کنترل تمرینات بازیکنان حرفه ای شاغل در این لیگ صادر شد که طی آن همه بازیکنان طرف قرارداد با باشگاه ها باید براساس برنامه ای از راه دور میزان تمرینات و آمادگی شان روزانه کنترل شود.
بر اساس اعلام سازمان لیگ ستارگان قطر به منظور حفظ آمادگى بازیکنان برنامه‌هاى تمرینى روزانه که با مربیان باشگاه‌ها هماهنگ شده از طریق GPS پیگیرى مى‌شود و تمامى بازیکنان موظف به انجام تمرینات اعلام شده طبق برنامه کادر فنى به شکل کامل و دقیق خواهند بود. زمان و شدت لازم در تمرینات نیز به صورت آنلاین پیگیرى مى‌شود.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.