مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” در روزهایی که مردم کشورهای مختلف با کروناویروس روند زندگی شان مختل و در خانه قرنطینه شدند وضعیت برای فوتبالیست های حرفه ای که ساعت ها در کمپ مدرن باشگاه ها کنار هم تمرینات و برنامه غذایی متفاوتی را پیگیری می کردند با دردسرهای زیادی روبرو کرده است.

 

یکی از این باشگاه ها برایتون آلبیون در لیگ جزیره نام دارد جایی که سرمربی جوان و مشهور آنها برای این که بتواند الگویی جدید برای کنترل آماده سازی ستاره هایش ترسیم کند از فن آوری های جدید تلویزیونی بهره برده و با کمک شرکتی انفورماتیک در تلاش برای کنترل شاگردانش در قرنطینه خانگی است.

 

گراهام پوتر سرمربی برایتون در تشریح برنامه های جدید خود برای کنترل بازیکنان گفت:« این روزها کنترل کردن خیلی از امور عادی و روزمره دشوار شده است. از همین رو باید برای کنترل این شرایط فکر جدیدی می کردیم که کنترل بازیکنان از طریق دوربین های کار گذاشته شده می توانست الگوی جدیدی برای آماده سازی و نظارت بر عملکرد آنها باشد چون فکر می کنم بحران فعلی حالا حالاها کنار همه ما خواهد بود و نمی شد دست روی دست گذاشت».

 

براساس اعلام باشگاه برایتون و سرمربی این تیم بازیکنان از صبح تا شب در قرنطینه خانگی براساس برنامه تنظیمی هم باید تمرینات خود را برگزار می کردند هم برنامه غذایی باشگاه را مو به مو اجرا و گزارشی از آنالیز توان جسمی و کالری های بدن شان را به تیم پزشکی و بدنسازی براساس داده های دستگاه های الکترونیکی ارائه می دادند که یکی از بازیکنان علیرضا جهانبخش است که در منزل خود در شهر برایتون باید تمرینات آماده سازی را براساس الگوی ترسیمی جدید گراهام پوتر پیش می برد و در ویدئو کنفرانس های کادر فنی شرکت می کرد.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.