دانلود سریال یاغی

تیبو کورتوا سنگربان رئال مادرید می‌گوید این تیم اگر بخواهد در ادامه فصل لالیگا برای فتح جام قهرمانی این فصل با بارسلونا رقابتی جدی داشته باشد و موفق شود به ادن هازارد آماده نیاز دارد.

 

 

ادن هازارد از زمانی که با قراردادی 100 میلیون یورویی از چلسی به رئال مادرید پیوسته با مشکلات متعدد مصدومیت و کمبود آمادگی جسمانی روبرو بوده و تا این لحظه تنها 15 بازی برای سفیدپوشان مادرید انجام داده. پیش از تعلیق لالیگا به دلیل بحران کرونا هازارد با شکستگی استخوان قوزک پا مواجه شد ولی با استفاده از این تعلیق حدودا سه ماهه حالا بار دیگر برای بازگشت به میادین آماده شده است.

 

کورتوا سنگربان بلژیکی رئال با تمجید از هموطنش هازارد درباره او به مویستار گفت: حال هازارد کاملا خوب شده. ضرباهنگی که او دارد فوق‌العاده است ولی باید قدم به قدم به جلو حرکت کنیم. نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که او بدون حضور در شرایط مسابقه در اوج باشد. من معتقدم او آماده است. ما برای مبارزه برای فتح جام قهرمانی به او نیاز داریم.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.