دانلود سریال یاغی

و به نقل از فارس شیوع کرونا در همه نقاط جهان از جمله عمان باعث شد برنامه های تیم ملی فوتبال این کشور که توسط برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق تیم ملی ایران و پرسپولیس تغییر کند.

 

کویید 19 برنامه برانکو را جهت آماده‌سازی تیم ملی این کشور برای حضور در بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 و جام ملت های 2023 تغییرداد.

 

برانکو در نخستین ماه سال جاری میلادی با عمانی ‌ها قرارداد بست. او برنامه‌ای در ماه های گذشته تدوین کرده بود اما به نوشته سایت کورا تاکنون هیچیک از این برنامه‌ها به خاطر کرونا عملیاتی نشده است.

 

از جمله کارهای که مد نظر مربی نام آشنای کروات بود برگزاری چند ارودی آماده سازی بود. هدف وی آشنایی با توانایی های فنی بازیکنان در جریان برگزاری این اردوها بود.

 

در کنار این برانکو می خواست فرصت محک زدن بازیکنانش را در دیدارهای تدارکاتی مقابل ایران و نیوزیلند را به دست آورد.

 

اما چنین امکانی به خاطر کویید 19 فراهم نشد و حتی بازی های که این تیم مقابل حریفانش در مرحله انتخابی یعنی افغانستان هند قطر و بنگلادش داشت به زمانی دیگر موکول شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.