به گزارش “مجله ایما”، رقابت‌های لیگ اردیویسه هلند از ساعت ۲۲:۳۰ امشب با انجام یک مسابقه وارد هفته بیست و ششم می‌شود که طی آن، تیم زوله با بهره‌مندی از رضا قوچان‌نژاد در فهرست خود، در استادیوم اختصاصی باشگاه فورتونا سیتارد، مهمان این تیم رده شانزدهمی خواهد بود.

 

رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی زوله که در دو هفته گذشته حضور تعویضی در ترکیب داشته و در دیدار اخیرشان مقابل ویتسه نیز علی‌رغم اینکه به‌عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود، توانست یکی از گل‌های برتری تیمش را به ثمر رساند، اما با این وجود امشب نیز از ابتدا مقابل فورتونا سیتارد بازی نمی‌کند.

گوچی که مجموعا در این فصل ۱۲ بازی برای زوله در لیگ اردیویسه هلند انجام داده و ۷ گل به ثمر رسانده، آخرین بار در دور رفت مقابل سیتارد یک پاس گل داد و در ادامه از زمین اخراج شد که پس از آن فرصت حضور در ترکیب ابتدایی تیمش را به دست نیاورد.

 

 

تیم زوله در امتیاز ۲۵ با تیم فورتونا سیتارد برابر است، اما به دلیل تفاضل گل بهتر یک پله بالاتر و در جایگاه پانزدهم جدول لیگ اردیویسه هلند حضور دارد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.