به گزارش “مجله ایما”، سیتی در شرایطی این هفته در فینال جام اتحادیه به مصاف آستون ویلا می رود که چهارشنبه شب با کسب برتری 1-2 مقابل رئال مادرید در برنابئو، بخش زیادی از مسیر صعود در لیگ قهرمانان را طی کرد. گواردیولا در نشست خبری پیش از دیدار با آستون ویلا حاضر شده و رسیدن به این فینال را کار بزرگی توصیف کرد.

 

 

فینال جام اتحادیه مقابل آستون ویلا: “رسیدن به فینال کار بسیار دشواری است، بنابراین حضور دوباره در این مرحله یک دستاورد بزرگ بود. امیدوارم به خاطر هواداران بتوانیم پیروز شویم. نتیجه روز گذشته دیگر گذشته است و ما روی فینال تمرکز می کنیم. این یک رقابت متفاوت با تیمی با پیشینه ای تاریخی است. فکر می کنم بازی فوق العاده ای در انتظار ما باشد.”

 

برتری برابر رئال مادرید: “قطعا شرایط سیتی بهتر بوده و خوشحال کننده است که با کسب پیروزی مقابل رئال مادرید راهی فینال جام اتحادیه می شویم، اما ما نباید در شرایطی در بازی فینال حاضر شویم که تصور کنیم چقدر تیم باکیفیتی هستیم.

 

صعود مقابل رئال مادرید هنوز قطعی نشده، من همیشه فکر می کنم غلبه بر باشگاه های بزرگ چقدر دشوار است و قطعا کسب دومین پیروزی مقابل آنها چالشی بزرگ خواهد بود. باشگاه های بزرگ ممکن است یک بار مغلوب شوند، اما دو بار شکست آنها نیز ممکن است؟ این اتفاق معمولا رخ نمی دهد و شکست دادن رئال مادرید باعث خواهد شد ما با شخصیت بهتری در فینال حاضر شویم.”

 

شیوع ویروس کرونا: “این یک موضوع جهانی است. امیدوارم که مسئولان در مورد این پیام جدی بوده و ما را نیز به عنوان شهروندان در جریان ماجرا قرار دهند. من فکر می کنم این مهمترین چیز است. من فکر می کنم که آنها در حد ممکن در سراسر جهان برای ریشه کن کردن این ویروس تلاش می کنند، اما سعی می کنند در جامعه زنگ خطر ایجاد نشود. آنها وظیفه دارند تا ما را از اوضاع آگاه کنند، آرام بوده و و زندگی عادی را ادامه دهند.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.