به گزارش “مجله ایما”، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی تیمش به عنوان یک فوتبالیست استثنایی یاد کرد ولی در عین حال گفت گاهی مجبور است به دی‌بروین یادآوری کند که در زمین از سخت کردن کار خودداری کرده و هر چه ساده‌تر بازی کند.

 

دی‌بروین در فصل جاری لیگ برتر در 26 بازی برای منچسترسیتی 16 پاس گل داده و صدرنشین جدول بیشترین پاس گل در این لیگ است. او علاوه بر این هشت گل هم برای سیتی به ثمر رسانده است. دی‌بروین در پیروزی 2-1 منچسترسیتی مقابل رئال مادرید در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان نقش بسیار مهمی داشت.

 

 

پپ گواردیولا با ستایش از این ستاره بلژیکی درباره او گفت:” لازم نیست من چیزی درباره کوین دی‌بروین بگویم. فقط این را می‌گویم که کافی است نگاه کنید او چطور بازی می‌کند”.

 

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت:” دی‌بروین چه از نظر عملکرد، کم فراز و نشیب بودن، تاثیرش در فاز تهاجمی تیم ما و در گلزنی، اشتیاق و تلاش، آرامش و روحیه مثبت، فوق‌العاده است. من از کوین پرسیدم قبل از آنکه پشت آن پنالتی بایستی چه حسی داشتی و او در جواب گفت می‌دانستم که توپ را گل می‌کنم. او احساس نمی‌کند تحت فشار قرار دارد و از بازی کردن در مسابقات بزرگ خوشش می‌آید. بله کوین دی‌بروین یک فوتبالیست استثنایی است”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.