به گزارش “مجله ایما”، هفته گذشته مشخص شد که منچستر سیتی به دلیل نقض قوانین مالی یوفا دو سال از حضور در لیگ قهرمانان اروپا محروم شده است. سیتی بلافاصله بعد از این حکم درخواست تجدید نظر خود را به دیوان عالی ورزش ارائه داد و آنها امیدوار هستند که در این مجازات تغییراتی ایجاد شود.

 

حالا اما پپ گواردیولا اعتراف کرده که با توجه به این شرایط فعالیت در نقل و انتقالات تابستانی دشوار شده است. او گفت: ” امروز تغییر بازیکنان بسیار دشوار است زیرا آنها بسیار گران هستند و کار ساده ای نیست. با توجه به شرایطی که داریم باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه می شود. در حال حاضر ایده ما این است که درخواست تجدید نظر بدهیم. “

 

 

 

 

 

گواردیولا در ادامه گفت: ” در حال حاضر باید صبر کنیم و تنها به بازی‌های سه ماه آینده خود فکر کنیم. بعد از آن خواهیم دید که اوضاع چطور خواهد بود و به همراه باشگاه تصمیم می گیریم که چه چیزی بهتر است؛ نه فقط برای فصل بعد بلکه برای دو، سه، یا چهار سال آینده.

 

فکر می‌کنم باشگاه تمام تلاش خود را انجام می دهد. در حال حاضر هیچ اتفاقی نیفتاده است. بازیکنان باید مانند فصول گذشته و به همان روش بازی کنند. ما اعتقاد داریم که در لیگ قهرمانان خواهیم ماند. وظیفه ما تنها این است که تمام تلاش خود را در ادامه فصل نیز انجام دهیم. درست مانند فصول گذشته.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.