به گزارش “مجله ایما”، شهرام گودرزی، بازیکن باتجربه پارس جنوبی که در غیاب نوری با بازوبند کاپیتانی مقابل تراکتور حاضر شده بود، درباره این دیدار گفت: خدا را هزار مرتبه شکر. به سه امتیاز نیاز داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم و تاکتیک هایی که کادرفنی خواستند اجرا کردند و مهم سه امتیاز بود که به آن رسیدیم.

وی درباره غیبت هواداران این تیم به دلیل شیوع کرونا و ممنوعیت گفت: اینکه هواداران نبودند واقعا جای شان در این دیدار خانگی خالی بود. آنها خیلی ما را حمایت می کردند و به آنها نیاز داشتیم. اما موضوع سلامتی آنها اهمیت دارد و البته باید فکری به حال بازیکنان نیز کرد.

گودرزی درباره بازوبند پارس جنوبی نیز گفت: جای بزرگترهای تیم و محمد نوری، خالقی فر، ابراهیمی خالی بود و من بازوبند را بستم و خوشبختانه به پیروزی هم رسیدیم.

 

بازیکن پارس جنوبی در پایان درباره امیدواری اش برای بقا و تداوم این نتیجه گیری گفت: ما تمرینات مناسبی را داشتیم. کادرفنی جدید اضافه شد و نیاز به زمان دارند تا تاکتیک خودشان را در تیم جا بیندازند. هر چه جلوتر برویم بهتر خواهیم شد. امروز هم عملکرد خوبی داشتیم و با جنگندگی و انگیزه بالا به سه امتیاز رسیدیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.