دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، چهارم اسفند ماه ذوبی‌های اصفهان در ورزشگاه آزادی برابر استقلال قرار می‌گیرند تا بازی هفته بیستم خود را انجام دهند.

 

در این بین یک تقابل ویژه نیز وجود دارد. فرشاد محمدی مهر، مدافع فصل گذشته استقلال که اول فصل با جدایی از این تیم به شهر خودرو رفته بود، این بار با پیراهن ذوب‌آهن برابر تیم سابقش قرار می‌گیرد. او در نقل و انتقالات نیم فصل با خلتعبری تعویض شد و حالا در دفاع راست ذوبی‌ها بازی می‌کند.

محمدی مهر این فصل و در هفته سیزدهم با پیراهن شهر خودرو برابر آبی پوشان قرار گرفت و ناموفق بود. استقلال در آن زمان با تک گل دیاباته توانست نماینده مشهد را شکست دهد. تنها گلی که از سمت راست به دست آمد.

 

حالا این مدافع به دنبال جبران بازی قبل و البته کسب نتیجه همراه با ذوب‌آهن است. محمدی مهر بعد از پیوستن به تیم جدیدش در سه بازی به صورت فیکس بازی در ترکیب قرار گرفته و عملکرد خوبی نیز داشته است و باید دید در بازی روز یکشنبه چه عملکردی خواهد داشت.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.