دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سیاوش یزدانی به دلیل مصدومیتی که در بازی با سپاهان نصیبش شد ماه ها بازی های استقلال را از خانه تماشا کرد.

 

سیاوش یزدانی پیش از این در مصاحبه ای اعلام کرده بود که به دلیل روش درمانی غلط ٣ ماه از میادین دور شده است اما او در پست اینستاگرامی که امشب منتشر کرد مدعی شد این موضوع تنها یک هفته درمان او را عقب انداخته است و در عین حال گفت که دلیل مصدومیت او و سایر بازیکنان استقلال باید بررسی شود.

 

 

در پست اینستاگرامی سیاوش یزدانی آمده:

«سلام و عرض ادب خدمت هواداران عزیز و فهیم استقلال
متاسفانه صفحه اصلی اینستاگرام بنده حدود ۶ ماهه دچار مشکل شده بود و نتوانستم با شما عزیزان در ارتباط باشم.
راجب مصدومیتم،دوستان و هواداران عزیز سوالات متعددی پرسیدند،لازم میدانم چند نکته رو‌ عرض کنم.
به هرحال من امسال با هزار امید و آرزو‌ و با بهترین شرایط ممکن آمدم استقلال و میخواستم تیمم را در مسیر پرفرازو نشیب قهرمانی همراهی نمایم،ولی متأسفانه دچار مصدومیت سختی شدم و از نیمه راه دیگر نتوانستم تیمم را کمک کنم.
بنده تو‌ی مصاحبم عرض کردم به دلیل اینکه میخواستم زودتر بهبود یابم و در خدمت تیمم باشم،بدون‌مشورت شروع به تمرین‌ کردم.ولی این تمرینات اضافه باعث شد بهبودی ام ،۱ هفته به‌ تعویق افتد!متأسفانه از این مصاحبه بنده سوء برداشت شده و طولانی شدن دوران مصدومیتم را به پای همان ۱ هفته گذاشتند!
چرا این همه مدت  بهبودیم زمان‌ برده و چرا بازیکنی که توی عمر ورزشیش حتی کوچکترین مصدومیتی نداشته،به یکباره دچار چنین آسیب سختی میشود و چرا بازیکنان تیم ما انقدر دچار مصدومیت‌‌ میشوند؟!همه اینها مسائلی است که بایست مورد بررسی قرار گیرد.
خداروشکر در حال حاضر شرایطم‌ مطلوبه،و به امید خدا از چند روز آینده به تمرینات‌ گروهی اضافه خواهم‌‌ شد.
حال از شما عزیزان که به لحاظ همین مصدومیتم  نتوانستم بیشتر در خدمت تیمم باشم،عذر خواهم و پوزش میطلبم و یقین دارم که این را جبران خواهم نمود و دِین ام را ادا خواهم کرد.

با درود و مهر فراوان- سیاوش یزدانی»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.