به گزارش “مجله ایما”، تاره مدیر ورزشی تیم فوتبال لاتزیو در این‌خصوص گفت: ایتالیا به دو دسته تقسیم می شود ، در شمال اوضاع سخت است. در مرکز و جنوب اما نمی‌دانیم که چه وضعیتی رخ خواهد داد. در شهر رم ، همه چیز تحت کنترل است اما شهر خالی است و همه ما از خطر آگاه هستیم. این ترس وجود دارد که ویروس نیز با همان شدت شمال به اینجا برسد.

 

وی ادامه داد: بهتر است قانون را رعایت کنیم. مسئولین به ما توصیه کردند که در خانه بمانیم و از تماس با افراد خارج از خانواده خودداری کنیم. با این وضعیت لیگ نمی توانست ادامه یابد. در بین بازیکنان سری آ تست مثبت وجود داشته و ما نمی‌دانیم چه موقع آرامش به جامعه باز خواهد گشت.

 

مدیر ورزشی تیم فوتبال لاتزیو در انتها نیز گفت: تصمیم گرفتیم کهحداقل یک هفته دیگر تمرین رادر تیممان متوقف کنیم. در پایان فکر می کنم یورو 2020 به تعویق بیفتد چراکه اولویت لیگ های اروپا باشد و پس از پایان لیگ‌های اروپایی، یورو برگزار بشود.

 

گفتنی است قرار بود یورو 2020در مردادماه سال آتی برگزار شود اما وقایع اخیر و شیوع ویروس کرونا به نظر می‌رسد این مسابقات را به نیم دوم سال آینده محول کند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.