دانلود سریال یاغی

“” نمایش فوق العاده ارلینگ هالند در لباس سالزبورگ و در ادامه دورتموند باعث شده بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی حسرت بخورند چرا زودتر از دورتموند وارد عمل نشده و این ستاره جوان و گلزن نروژی را جذب نکرده اند.

 

 

منچیستریونایتد یکی از تیم هایی بود که برای خرید ارلینگ هالند اقدام کرده بود و با توجه به هموطن بودن این بازیکن و اوله گونار سولسشر برخی تصور می کردند ارلینگ هالند راهی اولدترافورد خواهد شد. اما در نهایت مینو رایولا شرایطی را مهیا کرد که ارلینگ هالند راهی دورتموند شود و حالا پل اینس عنوان کرد منچستریونایتد برای تبدیل شدن به مدعی نیاز به چنین بازیکنانی دارد.

 

پل اینس گفت: “اگر آنها می خواهند فاصله بین منچسترسیتی و لیورپول را از بین ببرند به یک مهاجم کلاس جهانی نیاز دارند.  یونایتد شانس جذب ارلینگ هالند را داشت بازیکن جوانی که به دورتموند رفت. ارلینگ هالند بازیکن بسیار بسیار و بوده که می تواند پیشرفت کند و شما نباید چنین بازیکنانی را از دست بدهید.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.